Hakkımızda

Hakkımızda

Greatwater arıtma sistemleri sektöre 1998 de girmiş. 2016 yılından itibaren arıtma sistemleri üzerine endüstriyel evtipi ve arıtmalı sebil üretim toptan ve perakende satış üzerine Türkiye çapında hizmet vermektedir.

21. Yüzyıl da dünyamızda temiz içme suyunun önemini göz önüne alarak 2016 yılında Evsel ve Endüstriyel su arıtma sistemleri konusunda Greatwater markası ile faaliyete başlamıştır. Deneyimli yöneticileri, imalat ve teknik servis ekibi ile sayısız projelere imza atmaktadır.

Tüm çalışanlarımızın katılımı doğrultusunda sürekli gelişim ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedefleyen ve kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız içme-kullanma suyu, ithalat-ihracat,toptan ve perakende satış, montaj ve teknik servis hizmetlerini başarıyla yürütmektedir.
Kurulduğu ilk günden itibaren hizmet ve üretimde kalitenin, müşteri memnuniyetini de beraberinde getirdiğine inanan firmamız benimsediği bu anlayışla sektöründe lider olma yolunda ilerlemektedir.

Firmamız müşterilerimize satış ve satış sonrası hizmetleri verecek şekilde teknik donanıma sahiptir. Satışını gerçekleştirdiğimiz Greatwater markalı ürünlerin tamamı, kalitesi ve teknik yeterliliği ile firmamızın garanti güvencesi altındadır.

Misyonumuz

Mevcut markamızın çatısı altında su arıtma teknolojisine dünyada örnek çözümler sunarak değerli müşterilerimize en güvenilir ve en gelişmiş biçimde üstün hizmet anlayışı içerisinde örnek teşkil edecek su arıtma çözümleri sunmaktır.

Vizyonumuz

Öncelikle ülkemizde daha sonra ise dünyadaki su arıtma sektörü dahil olmak üzere son teknolojiyi takip ederek bilgi ve tecrübelerimizi gelecek nesillere aktarmak ve bünyemizdeki dataları doğanın, çevrenin ve insanlığın yararına kullanılmasını temin etmektir.